Now Reading
Mariah Carey alternatif rock albümü çıkarmaya söz verdi.

Mariah Carey alternatif rock albümü çıkarmaya söz verdi.

mariah carey alternatif rock - Dinleriz

R&B müziğinin kraliçelerinden biri olarak bilinen Mariah Carey, 1990 yıllarında bir alternatif rock albümü kaydettiğini ve bulursa yayımlayacağını açıkladı.

“Hero” şarkısının süper starı, hafta sonu Twitter’da beklenmedik albümden şaşırtıcı haberler paylaştı. Otobiyografi türündeki yeni yayımlanan kitabı “The Meaning of Mariah Carey”  ile yazarlığa bir adım daha atan Mariah, 1990’larda kaydedilen albümde Chick adında bir grup tarafından yardım aldığını da ekledi.

1990 Mariah Carey

Albümün ismi ise “Somebody’s Ugly Daughter”

Eski arkadaşı Clarissa Dane Davidson’un vokallerini içeren “Hermit” adlı bir şarkını bir yanı sıra, “Eğlenceli gerçek” başlığı ile:

“Hayal kurarken alternatif bir albüm yaptım. Sadece gülmek içindi ama albüm, bazı karanlık günleri atlatmamı sağladı.”

cümlesini tweetledi.

Hayranlar, R&B şarkıcısına alternatif rock müziğinin “Mariah” versiyonunu yayımlamaya hazır hale getirmesi için yalvarmaya başladı ve Mariah Carey pazartesi günü bunu yapmaya yemin etti.

Takipçiler, YouTube’da birilerinin albümü paylaştığını keşfettikten sonra Mariah, şöyle yazdı:

“Eğlenceli gerçek 2: Şimdi Clarissa’nın harika vokallerini dinlediğinize göre, bu albümün ana vokallerimle olan versiyonunu ortaya çıkarmak için bir arayış içinde olduğumu söyleyebilirim ve onu bulana kadar durmayacağım! Bunu birlikte deneyimlediğimiz için çok mutluyum, lol!”

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top