Now Reading
Mariah Carey’den Yeni Albüm

Mariah Carey’den Yeni Albüm

mm
Mariah Carey

90’ların unutulmaz pop şarkıcısı Mariah Carey, bu sene yeni bir albüm yayımlayacağını açıkladı. Bu albümünü hayranları için çıkardığını açıklayan sanatçı, albüm müjdesini Instagram üzerinden sevenleri ile paylaştı.

mariah carey

Mariah Carey’nin Yeni Albümü 2 Ekim’de

mariah carey the rarities

Ünlü şarkıcı, yeni albümü “The Rarities”in çıkış tarihini 2 Ekim olarak duyurdu. Albümün Lauryn Hill ile düet olan çıkış teklisi “Save The Day”, albümün çıkış tarihinin duyurulmasının ardından yayımlandı. Sanatçı, albümün yayımlanacağı haberini şu sözlerle paylaştı:

“Bu sizin için, benim hayranlarım. Bu; bizi kutlamak için, senelerdir olan saf sevginiz ve desteğiniz için. Sizler için çok minnettarım.”

Mariah Carey

Mariah Carey bu albümünü de yayımladıktan sonra 90’lar, 00’ler, 10’lar ve 20’ler olmak üzere 4 farklı on yılda şarkı yayımlamış sayılı müzisyenlerden biri olacak. Hala her aralık ayında “All I Want For Christmas Is You” adlı şarkısıyla listelerin başına çıkan ve senelerdir aynı şarkıyla noel döneminin vazgeçilmez bir klasiği haline dönüşen sanatçı, yeni albümüyle de bizleri sevindirecek gibi gözüküyor.

 

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top