Now Reading
Hello? Demi?

Hello? Demi?

demi

Yüzünü göremediğimiz ama müziklerini her platformdan dinlediğimiz Marshmello’nun Instagram paylaşımı tüm dikkatleri üstüne çekti.

“Selam? Demi?” açıklamasıyla paylaştığı fotoğraf, bir süredir çıkan düet söylentilerini doğrulamak için epey yeterli oldu.

Gönderiyi paylaştıktan 2 gün sonra açıklamasını sadece “Hello?” şeklinde değiştirmesinin ne anlama geldiği bilinmiyor fakat umuyoruz ki bu değişim Demi için geçerli değildir.

View this post on Instagram

hello?

A post shared by marshmello (@marshmellomusic) on

Gönderinin yorumları Lovatic’lerin bitmek bilmeyen ”Demi’yle iş birliği mi?” sorusuyla dolmuş durumda. Bizler de bunu merak etmekteyiz.

Turunu pandemi nedeniyle erteleyen başarılı sanatçının ayrıca “Sizce albüm yapmalı mıyız?” açıklamasıyla fotoğraf paylaşması, kendisinin bir şeyler peşinde olduğunu düşündürmekten başka çare bırakmıyor.

View this post on Instagram

should we drop an album?

A post shared by marshmello (@marshmellomusic) on

En son 3 hafta öncesinde Juice WRLD ile iş birliği olan “Come & Go” yayımlandıktan sonra projelerine dair ipucu vermemesinden dolayı geride kalacağını düşündüğümüz Marshmello’nun, yaz bitmeden 2020’ye damga vurması bekleniyor. Aşağıdan Marshmello’nun son teklisine ulaşabilirsiniz.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top