Now Reading
Megan Thee Stallion iyi mi?

Megan Thee Stallion iyi mi?

rtrtqwe 1 - Dinleriz

Megan Thee Stallion, geçen hafta ayağından silahla yaralanması hakkında yeni bir açıklama yaptı.

12 Temmuz’da Stallion, Instagram takipçilerine “Hayatta olduğu için inanılmaz derecede minnettar olduğunu”, Tory Lanez’in tutuklandığını ve aracında gizli bir silah taşımakla suçlandığını açıkladı.

Dün (17 Temmuz) tweet atan Stallion, “Siyah kadınlar çok korunmasız ve kendimizi düşünmeden başkalarının duygularını korumak için çok şey yapıyoruz. İnternette, konuşması komik ve sizin için dalga geçilecek bir başka konu olabilir ama bu benim gerçek hayatım, gerçek hayatımda incinmiş ve travma geçirmiş haldeyim.” dedi.

TMZ‘e göre Lanez – gerçek adı Daystar Peterson-, polisin Hollywood Hills‘de bir rezidansa ihbar almasından sonra, 12 Temmuz’un erken saatlerinde tutuklandı.

Kaynaklar tanıkların, birisinin ateş etmeden önce SUV‘de tartışma sesleri duyduklarını bildirdiğini söyledi. Lanez’in arabası aranırken memurlar bir silah buldu ve Lanez tutuklandı. Aracında gizli bir silah taşımak gibi ağır bir suçla suçlandı.

Instagram’a gönderi olarak atan Stallion, olayda ne olduğunu açıklığa kavuşturdu: “Kayıtlara geçsin istiyorum. Pazar sabahı bana karşı işlenen ve fiziksel olarak zarar verme amacıyla yapılan bir suçun sonucu olarak yaralanma yaşadım.

Stallion: “Şu anda iyileşmeme odaklandım, bu sayede hayatıma ve müzik yapmaya en kısa zamanda geri dönebilirim.” şeklinde konuştu. Los Angeles County Şerif Departmanı‘ndaki hapis kayıtlarına göre, 35.000 dolarlık kefalet ile Pazar günü sabah 10:05’te serbest bırakılan Lanez arasındaki duruşmanın, 13 Ekim‘de yapılması bekleniyor.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top