Now Reading
Murat Boz’dan yeni tekli: “Gece”

Murat Boz’dan yeni tekli: “Gece”

mm
murat boz

Başarılı müzisyen Murat Boz, yeni teklisi “Gece” ile müzikseverlerle bir kez daha buluştu. 2020 yılı içinde sevenlerinin beğenisine sunduğu “Can Kenarım” ve “Kalben” ile aylardır listelerde zirveyi kimseye kaptırmayan Murat Boz, 13’üncü tekli çalışması “Gece”yi alışılmışın dışında bir projeyle görücüye çıkardı. Boz, alışılmışın dışında bir klip yerine kısa film çekti.

Bir aşk hikayesinin başından sonuna kadar karşılıklı diyaloglarla anlatıldığı kısa film, 3’üncü dakikasından sonra şarkının filme dahil olmasıyla birlikte klibe dönüştü. Şarkı 6 buçuk dakika uzunluğunda. Bu sıra dışı projede Murat Boz’a, “Her Yerde Sen” dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Deniz Işın eşlik etti.

2768676 7bb6f995724da6810ef1da63c277806e - Dinleriz
“Gece”nin söz ve müziğini Emrah Karakuyu, düzenlemesini Gürsel Çelik üstlendi. Elif Kalkan yönetmenliğinde kaydedilen proje, 2 günde dev bir prodüksiyon ekibi eşliğinde çekildi. “Gece” parçası, DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Deniz Işın Kimdir?

Deniz Işın, 1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur. Halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Instagram ve Scorp gibi sosyal medya hesapları üzerinden yayımladığı videolarda yaptığı taklitler ile dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın, ilk oyunculuk deneyimini FOX TV ekranlarında yayınlanan “Her Yerde Sen” dizisinde canlandırdığı Merve karakteri ile yaşamıştır. Deniz Işın, 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve İkizler burcudur.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top