Now Reading
Naya Rivera kayboldu!

Naya Rivera kayboldu!

naya rivera

Naya Rivera, 4 yaşındaki oğlu ile Los Angeles yakınlarındaki bir gölde çarşamba günü kayboldu. Yerlilere göre Naya, tekne kiralayarak oğlu ile Puru Gölü’nde ilerliyordu.

Şerif, Washington Post’a olay ile ilgili: ”Bu noktada hiçbir kanıtımız yok.” diyerek bu olayın boğulma vakası olabileceğini belirtti. 8 Temmuz Çarşamba akşamı, şerif ofisi paylaştıkları bir tweetle kayıp olan kişinin Naya Rivera olduğunu tespit ettiklerini açıkladı. Perşembe gününün ilk ışıklarında kurtarma çalışmalarına başlandı. Aşağıda Ventura Co. Şerif ofisi tarafından paylaşılan tweet yer almaktadır.

CBS News’e göre Rivera, çarşamba günü saat 13:00 civarında oğlu ile birlikte görüldü. Üzerinden 3 saat geçtiğinde teknenin dönmesi gerekiyordu. Başka bir tekne şoförü Naya Rivera’nın oğlu Josey’i tekne dubasının üzerinde tek başına uyurken gördüğünü belirtti. Josey can yeleği giymiş bir haldeydi ve başka bir yetişkin yeleği ise teknede bulunuyordu. Buschow, haznedeki bu boyutta çok fazla zorluk olabileceğini ayrıca 9 Temmuz Perşembe günü Rivera için yapılan arama-kurtarma çalışmasında daha fazla kaynağın kullanılır durumda olacağını belirtti.

Naya Rivera’nın kaybolması üzerine bazı ünlülerin attığı tweetler;

Naya Rivera Kimdir?

Naya Rivera, 1987 doğumlu aktris, müzisyen ve aynı zamanda yazardır. Kaliforniya Valencia’da büyüyüp ve Los Angeles ve çevresinde yaşamıştır. Rivera yarı Porto Rikolu, çeyrek Afrika ve çeyrek Alman kökenlidir. Ryan Dosey ile evli olup 4 yaşında Josey Hollis isimli bir oğlu vardır. Şu an 33 yaşında olan Naya Rivera, oyunculuk kariyerine 4 yaşındayken CBS yapımı sitcom olan The Royal Family ile başladı. Aynı zamanda The Fresh Prince of Bel-Air, Family Matters ve The Bernie Mac Show gibi yerlerde konuk oyuncu olarak yer aldı.
6 sezonluk Glee dizisinde “Santana Lopez” rolü ile tanınan bir oyuncu haline gelen Rivera, 2011’de Grammy adayı gösterildi. Günümüzde Youtube Premium showu olan “Step Up”ta yer almakta, aynı zamanda Sorry Not Sorry: Dreams, Mistakes, and Growing Up isimli bir kitabı vardır.

What's Your Reaction?
Efsane
8
Hay böyle işin...
2
Muazzam
2
Süper!
2
Üzdü
3
Yorumsuz
2

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top