Now Reading
O Ses Türkiye cevherleri -1-

O Ses Türkiye cevherleri -1-

mm
o ses türkiye

Ekranların en sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye’de bugüne kadar birbirinden farklı ve güzel sesler birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Son sezonla birlikte toplam 9 sezon ve 9 birinci ile yoluna devam ediyor. Bu yazımda güzel ve güçlü bir sese sahip olduğunu düşündüğüm, içlerinde şampiyonlarında bulunduğu 8 yarışmacının performansına yer verdim.

Aziz Kiraz

Yabancı bir opera şarkısı olan “Isabel“i seslendiren ve 4 jüriyi de döndürmeyi başaran Aziz Kiraz, O Ses Türkiye finalinde 2. oldu.

Tuana Şahin

Ederlezi” şarkısıyla büyüleyici bir performans sergileyen Tuana, tüm jüri üyelerinden ve dinleyenlerden tam not aldı.

Ayda Mosharraf

Ayda yarışmaya Maroon 5’ın “She will be Loved” şarkısıyla katıldı. Hadise hariç tüm jüriyi döndüren Ayda’yı bu listeye dahil etme sebebim “İsyan” şarkısında gösterdiği performans oldu. Ayda finalde 2. olarak adını O Ses Türkiye tarihine altın harflerle yazdırdı.

Eyüp Sultan Aylar

Aynalar” performansıyla sosyal medyaya damga vuran görme engelli Eyüp Sultan Aylar, yarışmada çeyrek finale kadar kalmayı başardı. Konser tadında bir performans sergileyen Aylar, 4 jüriyi de döndürdü.

Alkan Dalgakıran

“Trafik” adında bir müzik grubu olan Dalgakıran, yarışmada “Yalnızım ben” şarkısını seslendirerek 4 jüriyi de mest etti. Genç yarışmacı güçlü sesi ve gösterdiği başarılı performansların ardından birinci olmaya hak kazandı.

Elnur Hüseynov

Latch” şarkısıyla büyük beğeni toplayan Azerbaycanlı genç yetenek, yarışmayı birincilikle tamamlayan isimlerden.

Duygu Kutlu

Duygu Kutlu, “Nerden Bileceksiniz” şarkısını seslendirdi. O kadar hissederek söyledi ki tüm jüri üyeleri Kutlu’nun sesine döndü.

Emre Sertkaya

Son olarak benim favorim olan Emre Sertkaya, “Haydi Gel İçelim” şarkısı ile elemelere katıldı. Sadece 2 jüri üyesini kendine döndürmeyi başardı fakat özellikle söylediği “Minnet Eylemem” ile sosyal medyada fırtınalar estirdi. Güçlü sesi ve sempatik kişiliğiyle herkesin gönlünde taht kurdu ve O Ses Türkiye şampiyonlarından biri oldu.

 

Değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler. Mutluluğun hiç peşini bırakmaması dileğiyle…

En güzel müzik içerikleri ve en güncel haberler için takipte kal.

 

 

 

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
1
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top