Now Reading
J Balvin, Dua Lipa & Bad Bunny iş birliği “One Day” yayımlandı

J Balvin, Dua Lipa & Bad Bunny iş birliği “One Day” yayımlandı

mm
one day

Reggaeton sanatçısı J Balvin; mart ayında yayımladığı beşinci stüdyo albümü Colores‘dan sonra “Un Dia (One Day)” ile yeniden piyasaya döndü. Yeni kaydında Dua Lipa, Bad Bunny ve Tany gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yeni şarkının klibi Stillz tarafından yönetildi ve görüntüler renkli değil, siyah beyaz olarak ayarlandı. Ayrıca klipte “La Casa De Papel” dizisinden “Tokyo” olarak tanıdığımız İspanyol oyuncu Úrsula Corberó oynuyor. Sanatçılar bir araya gelerek kalp kırıklığını bir kenara bıraktılar ve her şeye rağmen yola devam etmeye dikkat çektiler.

One Day şarkı incelemesi

Açıkça söylemek gerekirse Reggaeton sanatçılarını ve şarkılarını sevdiğim söylenemez. Hatta birliktelik haberini ilk gördüğümde Dua’nın ne yaptığını sorgulamıştım ve saçma bir birliktelik gibi gelmişti. Açıkçası ben şarkıyı beğendim. Müzikal açıdan hit olmak için yapılmış bir şarkı olsa da sözleri bir ayrı vuruyor. Örnek olarak:

“One day you’ll realize I’m more than your lover.”

Şarkıyı listeme ekledim diyebiliriz. Eğer siz de listenize eklemek istiyorsanız aşağıdan J Balvin, Dua Lipa ve Bad Bunny’nin yeni şarkısı “Un Dia (One Day)”e Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla müzik haberleri için takipte kalın.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top