Now Reading
One Direction 10 yaşında

One Direction 10 yaşında

mm
one direction

23 Temmuz’da One Direction 10. yıl dönümünü kutladı.

One Direction, tüm platformlarında 21 milyardan fazla tıklanma ile dünya çapında 200 milyondan fazla kayıt satmış küresel bir fenomendir. Sadece 2019’da, tüm platformlarda 3,6 milyardan fazla tıklanmaya sahip. Youtube kanallarının 31 milyondan fazla abonesi, 10 milyardan fazla görüntülemesi var ve grubun resmi sosyal medya sayfalarının toplam erişimi hala 87,5 milyon (Facebook – 36m, Twitter – 31,2m ve İnstagram – 20,3m).

Grup 7 BRIT Ödülü, 4 MTV Müzik Ödülü, 6 Billboard Müzik Ödülü, 7 Amerikan Müzik Ödülü ve 28 Kids Choice Ödülü dahil yaklaşık 200 ödül kazandı.

1D, hayranlarına teşekkür etmek ve onuncu yıl dönümlerini kutlamak amacıyla 23 Temmuz’da bir Youtube videosu yayımladı. Video, müzik videolarından klipler, canlı performanslar, kamera arkalarından kesitler de dahil olmak üzere, video günlükleri ve en yeni single’larını yayımlamaya kadar grubun kariyerinin önemli noktalarını belgeliyor. Ve elbette hayranlarıyla olan ilişkilerini.

one direction

Ayrıca One Direction sevenler için, ’10 Years of One Direction’ adında bir web sitesi de açıldı. Site, X Factor’den tutun bütün albümlerine kadar, grubun geçmişini gösteren bir zaman çizelgesi şeklini alıyor. Tek bir yerde müzik videoları, görüntüler, TV performansları, sahne arkası ve nadir görülen içerik arşivine ev sahipliği yapıyor.

10YearsOf1D.com adresinde barındırılan web sitesi, dünya çapında inanılmaz bir akına uğradığı için lansmandan hemen sonra çöktü. Ekip siteyi en kısa sürede tekrar çevrimiçi hale getirmek için çalışıyor.

Ek olarak, Spotify yıl dönüme özel olarak ‘This is One Direction’ isimli bir playlist hazırladı.

İlerleyen günlerde ise her albümden 4K bir video ve 28 Temmuz’da, konser turlarının yer alacağı ‘Where we are tour’ DVD’si yayımlanacak.

Değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler. Mutluluğun hiç peşini bırakmaması dileğiyle…

En güzel müzik içerikleri ve en güncel haberler için takipte kal.

What's Your Reaction?
Efsane
2
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top