Now Reading
Ozzy Osbourne yeni albümüne çalışmaya başladığını açıkladı

Ozzy Osbourne yeni albümüne çalışmaya başladığını açıkladı

Ozzy Osbourne yeni albümü üzerinde çalışıyor

Ozzy Osbourne diğer bir deyişle “Karanlıklar Prensi“, bu yılın başlarında “Ordinary Man” isimli bir albüm yayımlamıştı. Asla yaşlanmayan ünlü rock sanatçısı Osbourne, yeni albümünün üzerinde çalışmalara yeni başladığını açıkladı.

Yeni bir röportajda Osbourne, pandemi sırasında neler yaptığını tartıştı ve şu an 12. stüdyo albümünün devamı üzerinde çalıştığını söylemeyi de unutmadı.

“Şu anda başka bir albüm yapıyorum. Andrew (Watt) ile yeniden çalışmaya başladım. Beni her sabah uyandıran şey müzik ve bunu yapmak için buradayım.”

“Ordinary Man” hayatımı kurtardı.

The Black Sabbath solisti, Andrew Watt ile birlikte kaydedilen albümün ilk teklisi “Ordinary Man”i, Elton John’un eşliğinde Şubat ayında yayımladı. Albümüne ilk yayımladığı teklisinin ismini veren Osbourne, albümün hayatını kurtardığını söyledi.

“Bu albüm gerçekten hayatımı kurtardı. Kesinlikle bütün gün k*çımın üzerinde oturup salgının bitmesini beklemekten daha iyidir. Ve sonra kendime, ‘Oh evet, sen rock’n roll’un ta kendisisin, bir albüm yapsan iyi olur. Mümkün olan en iyisini yapmak için dünyadaki tüm lanet zamana sahipsin.’ dedim.”

Elton John ve Ozzy Osbourne

“Emekliliği düşünmüyorum.”

The Mirror“a verdiği röportajda kendisine gelen “Emekli olacak mısın?” sorusuna karşılık Ozzy Osbourne, şu cümleleri kurdu:

“Ne zaman emekli olacağım biliyor musun? Kutuma bir kapak çivilediklerini duyduğumda. Sonra bir tekrar daha yapacağım. Ben Karanlığın Prensiyim. İzleyicilerin zıpladığını hissettiğinizde, bu her duygudan daha üstün oluyor. Müzik, hayatımın aşkı. Parti başlıyor dostum. İnsanların hala beni görmek istemesinden onur duyuyorum.”

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top