Now Reading
‘Pink Friday 2’ gelebilir!

‘Pink Friday 2’ gelebilir!

mm
Pink Friday

Nicki Minaj, Barbs’a beşinci bir stüdyo albümü borçlu ve eleştirmenlerce beğenilen ilk projesi Pink Friday’in ikincisi gelecek gibi görünüyor.

Hayranları endişeli bir şekilde rap kraliçesinden beşinci albümü bekliyorken, Nicki umutlandırıcı bir tweet attı.

Nicki ‘PF2’ tweet’i ile hayranlarını çılgına çevirdi! Bundan hemen önce, ‘Memories’i tweetlemişti.

‘PF2’ tweeti sonrası sosyal medyada “Pink Friday 2 geliyor” söylemleri yayılırken, albümden ilk çıkacak olan teklinin ise “Memories” olduğu iddiası ortaya atıldı.

Hatırlayacak olursanız bu yılın başlarında da bir hayrana, proje için bir başlık seçtiğini ancak açıklamadığını söyleyip “Başlığım zaten var,” demişti.

Pink Friday’in serüveni

Pink Friday bu yılın sonunda 10 yaşına giriyor. Koleksiyonda Eminem, Rihanna, Drake, will.i.am, Kanye West ve Natasha Bedingfield yer aldı. Albüm sekiz single ile tanıtıldı ve “Super Bass” gibi hitlerin başarısıyla Queens rapçisini International Stardom’a itti.

“Your Love”, “Moment For Life” ve “Right Thru Me” Nicki Minaj’ın birinci sınıf albümünden çıkan birkaç hit oldu. Pink Friday, ilk haftasında 375.000 kopya satarak ABD Billboard 200’de ikinci sıraya yerleşti. Bunların ardından Minaj, RIAA sertifikası almaya da hak kazandı.

Minaj, her yıl rekorlar kırıyor. Doja Cat ve Tekashi 6ix9ine ile yaptığı işbirliği sayesinde de 1 numaraya ulaşmıştı.

Pink Friday 2 çıkacak mı? Bu kez albümde hangi ünlü şarkıcılar boy gösterecek? Bunun gibi birçok sorunun cevabını merak ediyoruz. Ve Nicki’nin bizi fazla bekletmemesini umuyoruz.

What's Your Reaction?
Efsane
12
Hay böyle işin...
0
Muazzam
7
Süper!
4
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top