Now Reading
Selena Gomez’in markası “Rare Beauty” mental sağlık kuruluşlarına bağış yapacak

Selena Gomez’in markası “Rare Beauty” mental sağlık kuruluşlarına bağış yapacak

mm
selena gomez rare beauty

Amerikalı şarkıcı Selena Gomez‘in kozmetik markası “Rare Beauty“, gelecek 10 yıl içinde 100 milyon dolar toplayıp farklı mental sağlık kuruluşlarına bağış yapacak. “Rare Impact Fund” adı altında yürütülen çalışmanın amacı, ihtiyacı olan insanların akıl sağlıklarına kavuşmaları için destek sağlamak ve insanları birbirine bağlayıp daha az yalnız hissettirmek. Çalışma ilk satışlardan itibaren başlayacak ve her satışın %1’i otomatik olarak “Rare Impact Fund”a gidecek.

View this post on Instagram

Our goal with the Rare Impact Fund is to raise an ambitious $100 million over the next 10 years to help increase access to mental health resources. How? Starting with our very first sale, 1% of annual Rare Beauty sales will go directly to the Rare Impact Fund. But that's not all. We're committed to raising funds with numerous philanthropic partners to reach our goal. The Rare Impact Fund will help support the local, national, and global organizations that have a direct impact on the well-being of this amazing community. Together, we are better, and because we know we can’t do this alone, we’ve established the Rare Beauty Mental Health Council comprised of leading mental health experts and professionals with lived experience to help steer our impact efforts. To learn more about our resources and support, and to meet the members of our Mental Health Council, head to our IG stories! #RareImpact

A post shared by Rare Beauty by Selena Gomez (@rarebeauty) on

Rare Beauty hangi amaçla kuruldu?

Çoğu kozmetik markasının aksine Rare Beauty’nin asıl amacı insanların daha iyi hissetmesi için ağır makyaj malzemeleri piyasaya sürmek değil. Rare Beauty gerçekçi olmayan güzellik ölçütlerini kırmak için kuruldu. Rare Beauty’nin ürünleri insanları, onları eşsiz yapan şeyleri saklamayarak içten iyi hissettirmek için üretildi.

“Rare Beauty is not about being someone else, but being who you are.”

“Rare Beauty başkası olmakla ilgili değil, kendin olmakla ilgili.”

Selena Gomez’in Rare Beauty için notu

“Bence Rare Beauty, bir güzellik markasından çok daha fazlası olabilir, bir etki yaratabilir. Sizden kendinizi başkasıyla kıyaslamayı bırakmanızı ve eşsizliğinizi şımartmanızı istiyorum.”

“Eşsiz olmak kendinle barışık olmakla alakalı. Mükemmel olmaya çalışmayı bıraktım. Sadece kendim olmak istiyorum.”

Rare Beauty’nin tanıtım videosu,

Daha fazla müzik haberleri ve gelişmeler için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
2
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top