Now Reading
Sahil kenarında dinlenecek şarkılar

Sahil kenarında dinlenecek şarkılar

Sahil Kenarında Dinlenecek Şarkılar

Tatile çıktınız, yüzdükten sonra teninize güneş vurması için sahilde uzandınız. Denizin mükemmel görüntüsü ve esen tatlı rüzgar eşliğinde dinlenecek şarkı aradınız. Yeni bir listeyle vakit kaybettiniz ve tatil bitti. Biz, Dinleriz ekibi olarak hikayenin sonunu hazırladığımız çalma listesini dinlerken yaptığınız kısa bir şekerleme sonucu yüzünüzdeki güneş öpücüğü ile değiştireceğiz.

Gelin sahil kenarında dinlenecek şarkılara beraber göz atalım.

TikTok uygulamasında akım yaratan şarkı, denizin dalgaları gibi huzur verici. Listeye daha fazla yakışan bir şarkı olamazdı.

Selena Gomez parçasını böylesine seslendirmek gerçek bir başarı. Parçayı eğlenceli belki de dans ettiren bir halden sahil kenarına uyacak bir hale getiren Cats On Trees’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Unutulmayacak bir şarkıyla listeye devam edelim. ”Cleopatra” albümünün gözde parçası ”Ophelia”, ağır bir huzur verme özelliğine sahip.

İçten içe bu şarkıyı aradığınızı herkes biliyor bence. Açıklamaya gerek var mı gerçekten?

Lana Del Rey’in herkes tarafından bilinen, bilinmeyi de hak eden bir şarkısı ile karşınızdayız. ”Born To Die” albümünün tamamı sahil kenarına uygun evet ama ”Carmen” farklı bir etkiye sahip.

 

Listenin kalanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu tarz çalma listeleri için Spotify üzerinden Dinleriz hesabını takip etmeyi unutmayın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top