Now Reading
Hor görülenler: Selena Gomez, Dua Lipa, Harry Styles

Hor görülenler: Selena Gomez, Dua Lipa, Harry Styles

selena gomez

Selena Gomez; Dua Lipa ve Harry Styles, dilimize takılan birçok şarkının yaratıcısı olmasına ve aynı zamanda yıl içerisinde fazlasıyla hem satış hem de başarı elde etmelerine rağmen Vmas (Video Music Awards) adaylığı almamalarının ardından Twitter trendlerine girdiler. Adaylık kazanan birçok isimden daha başarılı olup daha çok konuşulmaları nedeniyle Billboard tarafından 2020 Vmas’in ”En büyük hiçe sayılmaları” olarak belirlendiler.


Hor görülenler 2020’de neler yaptı?

Selena Gomez

Selena Gomez, 2020 yılının Ocak ayında The Scene ile iş birliği olan albümler dahilinde, 6. stüdyo albümü olan “Rare” albümünü ulaşılırlığa sundu. Albüm, ABD Billboard 200 listesine zirveden giriş yaparken Gomez’e art arda üçüncü ilk bir numara girişini aynı albümde yaşattı.

Dua Lipa

Günden güne ünü artan ve başta model olarak bildiğimiz ama artık müzisyen olarak akıllarda yer edinen Dua Lipa, Mart 2020’de yayımlanan “Future Nostalgia” albümüyle ciddi bir yükselme adımı attı.

Harry Styles

Sempatikliğe ve birbirinden güzel şarkılara sahip olan Harry Styles, 2019 yılının sonunda çıkarttığı “Fine Line” albümü ile 2020’de büyük başarılar elde etti.

Daha fazla  müzik haberi ve listeler için Dinleriz’i takipte kalın.

 

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
1
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top