Now Reading
Selena Gomez “İspanyol toplumunun sesi”

Selena Gomez “İspanyol toplumunun sesi”

selena gomez

Oldukça büyük bir fan kitlesine sahip olan sempatik şarkıcı Selena Gomez, salı günü düzenlenen 33. Yıllık Hispanik Miras Ödülleri’nde ödülünü kabul ederken yaptığı konuşmasında toplumun sesi olarak konumunu yansıttı.

İspanyol toplumunun sesi olmayı seviyorSelena Gomez

28 yaşındaki Wolves şarkıcısı başta müziği olmak üzere pek çok konuda onurlandırıldı. Ödülünü gözlerinden okunan bir sevinçle kabul eden Selana Gomez, hayranlarına hayallerinin peşinden gitmelerine dair teşvik edici bir konuşma yapmayı da unutmadı.

“Kim olduğum için değil, yaptığım sıkı çalışma nedeniyle, insanları hayallerini gerçekleştirmeye teşvik etmek istiyorum. Umarım ne olursa olsun her şeyi yapabileceklerine inanırlar. İnsanlara hayallerine inanmaya devam etmeleri için ilham vermeye çalışıyor, yetenekli olduklarına, ne olursa olsun yapabileceklerine inandırmaya gayret gösteriyorum. Çok güzel fırsatlara sahip olduğum için gerçekten minnettarım ve toplumun sesi olmak çok şey ifade ediyor ve bu büyük bir sorumluluk ama bunu seviyorum. Gelecekte her türlü şey için daha fazlasını yapmaya çalışacağıma söz veriyorum. Bu yüzden teşekkür ederim!”selena gomez

Latin liderlerin çeşitli alanlardaki katkılarını ve başarılarını takdir eden gösteriye Sebastian Yatra ev sahipliği yaptı ve Jessica Alba, Linda Ronstadt ve Bad Bunny gibi ünlü yüzlere yer verildi.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top