Now Reading
Selena Gomez Nikkie Tutorials’a konuk oldu

Selena Gomez Nikkie Tutorials’a konuk oldu

Selena Gomez ve Nikkie Tutorials

BlackPink ile iş birliği olan “Ice Cream” teklisiyle sadece YouTube üzerinden 1 haftada 203Mn görüntülenmeye erişen başarılı müzisyen Selena Gomez, makyaj kariyerini de farklı yöne taşıdı.

Bilinen en iyi makyaj kanalından birine sahip olan YouTuber Nikkie de Jager, yeni videosunda konuk olarak Selena Gomez’i ağırladı. Pandemiden dolayı görüntülü konuşarak aynı makyajı yapan ikili, Gomez’in yeni çıkan Rare Beauty markasından ürünler de kullandı. Nikkie videonun ilk dakikalarında sürekli ne kadar heyecanlı ve ne kadar mutlu olduğundan söz etti.

Selena Gomez, video içerisinde “Ice Cream” ve Rare Beauty için: “Hem bu iş birliği hem de makyaj konusundaki bu ilerleme benim hayalimdi. Bunlar gerçekten benim için çok özel ve (BlackPink için) onlar gerçekten çok havalılar. Şarkıyı yapmak da çok eğlenceliydi.”

Nikkie’nin “Onlara tecrübene dayanarak ne tavsiye verirsin?” demesi üzerine Selena; kendisinin onlardan öğrenmesi gerektiğini, onların disiplinli ve çok çalıştıklarını söyledi. Selena Gomez’e bu kadar iyi bir insan olduğu ve ortadaki rekabet yerine toplum adına çabaladığı için teşekkür eden Nikkie de Jager’ın bu videosu, YouTube’da 4Mn izlenmeyi aştı.

Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top