Now Reading
Serdar Ortaç, Gökhan Çınar’ın Katarsis programında içini döktü!

Serdar Ortaç, Gökhan Çınar’ın Katarsis programında içini döktü!

mm
Serdar Ortaç

Gökhan Çınar’ın Katarsis programında bu sefer konuk Serdar Ortaç’tı. Çoğunlukla trajedik ve ilham verici hayat hikayelerine sahip insanların oturup gerçeklerini anlattığını o koltukta, bu sefer hepimizin sevdiği Serdar Ortaç oturuyordu. Ben dahil, 7’den 70’e, yıllardır herkesin severek dinlediği,  Poşet, Karabiberim, Gıybet, Dansöz ve daha bir çok şarkısıyla dillerden düşmeyen şarkıcı-söz yazarı  Serdar Ortaç; Gökhan Çınar’a hayatını ve bu ışıklar altında yaşadığı, ünlülük hayatındaki zorlukları anlattı.

Gökhan Çınar,  programına Serdar Ortaç’ın aynada kendini nasıl gördüğünü sorarak başladı. Yıllar boyunca MS hastalığı ile uğraşmış Ortaç şu cevabı verdi;

“Tabii hastalık olmasaydı aslında 30 yaşında gibi hissederdim. Hastalık beni çok yoruyor. MS öyle bir hastalık. Ayağına inme inmiş gibi bir anda ayağın yok oluyor. Onunla yaşamayı öğreniyorsun. Hatta Karabiberi yaptığımdan beri bu hastalık benimle birlikteymiş. O zaman başlamış ama biz bilmiyorduk. Gözüme inme iniyor, kapanıyor, görmüyorum, yüzüm dolunay gibi şişiyor… Bir sürü duygu var hissetmediğim;  heyecan, aşk, korku, pişmanlık.”

Serdar Ortaç hayatındaki dönüm noktasının ise hapse girmesinin ve orada yaşadığı şeyler olduğunu söylüyor. Kumarın hayatındaki en büyük pişmanlık olduğunu anlatıyor. Chloe yani eski karısı ile ilişkisini ve nasıl ayrıldıklarını bütün içtenlikle dile getiriyor.

Serdar Ortaç’ın bütün kalbiyle gerçekleri anlattığı bu videoyu buraya bırakıyoruz.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top