Now Reading
Sharon Osbourne, Ozzy’nin yeni albümünde çalıştığını söyledi!

Sharon Osbourne, Ozzy’nin yeni albümünde çalıştığını söyledi!

mm
Ozzy Osbourne

Sharon, Ozzy’nin sağlığının her geçen gün daha iyi hale geldiğini söyledi.

Aynı zamanda Black Sabbath ikonunun Andrew Watt ile  Ordinary Man‘in devam albümü için bir kez daha çalıştığını açıkladı.

Sharon Osbourne, Ozzy’nin Şubat 2020’de yayımlanan albümü Ordinary Man’in devamı için çalışmaya başladığını ve proje için bir kez daha Andrew Watt ile anlaştığını söyledi.

Bu yılın başlarında, Ozzy Osbourne’un en kısa sürede yeni bir albüm üzerinde çalışmaya başlamayı planladığı bildirilmişti. Şimdi ise karısı ve yöneticisi Sharon, Ozzy için “Onu durduramayız. Kafasına koyduğunu yapıyor.” dedi.

I don’t wanna say goodbye
When I do, you’ll be alright

Sharon, Ozzy’nin geçen yıl evde düşmesinden ve 2003’de yaptığı ATV kazasından da bahsetti. Ayrıca Sharon dedi ki: “ Olanlara rağmen gerçekten iyi gidiyor. Korkunç bir sakatlığı vardı ve bir noktada doktorlar, Ozzy’nin bir daha asla yürümeyeceğini düşündüler fakat öyle olmadı. Yürüyor ve harika gidiyor. Tıbben çok fazla etkilendi ama yine de iyileşiyor. Her geçen gün daha da güçleniyor.”

Aynı zamanda şu sözleri de ekledi: “Onu bu duruma getiren omurilik yaralanmasından etkilenmiş olması ve daha sonra da genlerinde olduğu halde daha önce asla aktive olmamış olan Parkinson’un başlamasıydı. Genlerinizde Parkinson bulunması meme kanseri genine sahip olmak gibi, hastalık DNA’nızda var ama asla meyve vermiyor. Ozzy de Parkinson genine sahipti ve bu kaza onu ateşledi. Bu yüzden her şeyden iki kat etkilendi. Ama iyileşiyor. ”

Konu yine tur Ozzy’nin tur yapmasına gelince Sharon şöyle bildiriyor:

“Ozzy, performansına devam ettiği sürece, yoluna son vermesi gerektiğini söylüyor çünkü son yaptığı tur veda turuydu ve o turu bitirmek için bir yılı vardı fakat kaza hepsine engel oldu.”

“Bunun böyle bitmeyeceğini söyledi. Geri dönecek ve veda etmek için büyük bir gösteri olsa bile, yapacak. ” şeklinde tamamladı sözlerini.

Ozzy, mayıs ayında Atlanta’da yeniden planlanan “No More Tours 2” şovlarını başlatacaktı ancak şarkıcının İsviçre’de tıbbi tedavi almasına olanak sağlamak için tarihler ertelendi. Maalesef pandemi nedeniyle yolculuğu da beklemeye alındı.

Daha fazla müzik haberi için bizi takipte kalın. <3

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top