Now Reading
Shawn Mendes belgeseli geliyor

Shawn Mendes belgeseli geliyor

shawn mendes

Ünlü şarkıcı Shawn Mendes, “Wonder” adlı yeni albümünden kısa bir süre önce “In Wonder” adlı bir Netflix belgeseli ile karşımıza çıkacak. 4 Aralık 2020 tarihinde çıkacak albümden birkaç gün önce karşımıza çıkacak belgesel film, Netflix’in resmi sosyal medya hesapları tarafından duyuruldu. Belgeselin afişi ve yayın tarihi açıklandı.

View this post on Instagram

#InWonder only on Netflix, November 23

A post shared by Netflix US (@netflix) on

Mendes’in kariyeri, ilk müzik videolarını 2013’te artık kullanılmayan kısa video uygulaması Vine’da kaydetmesiyle başladı. O zamandan beri, birden çok hit single ve üç tam uzunlukta albüm yayımlamaya devam etti.

Shawn Mendes belgeselinin konusu

Deneyimli müzik video yönetmeni Grant Singer’ın yönettiği uzun metrajlı belgesel, Shawn Mendes’in son birkaç yılda çekilen hayatına ve yolculuğuna samimi bir bakış oluşturacak. Mendes’i; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’ya götüren ve kendi adını taşıyan 2019 dünya turundan görüntüler de sunacak.

shawn mendes

Belgesel film, “Mendes’in hayatının bir portresi, yükselişinin ve yolculuğunun son birkaç yılını anlatan bir portre.” şeklinde tanımlanıyor.

“In Wonder”, Mendes’in son albümü “Wonder” 4 Aralık’ta yayımlanmadan sadece günler önce yani 23 Kasım’da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
1
Üzdü
1
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top