Now Reading
Simon Cowell’ın yerini Kelly Clarkson alacak

Simon Cowell’ın yerini Kelly Clarkson alacak

kelly clarkson

Geçtiğimiz günlerde sürdüğü elektrikli bisikletten düşerek belini kıran İngiliz TV yapımcısı Simon Cowell’ın, bir süre boyunca yapımcılığını üstlendiği ”America’s Got Talent” programında sunuculuk yapamayacağı duyuruldu. Durumu iyi ve kontrol altında olan başarılı yapımcının, kazayı Kaliforniya-Malibu çevresindeki evinin yakınlarında yaptığı biliniyor.

Cowell’ın sözcüsü: “Simon, dün akşam Malibu’daki evinin çevresinde elektrikli bisikletini test ederken bisikletinden düşüp belini kırdı ve bugün ameliyat olması bekleniyor. Durumu iyi ve gözlem altında.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Birçok sanatçının doğum yeri niteliğindeki ”America’s Got Talent”, bir süre boyunca ünlü müzisyen ve kendi talk show’una sahip olan Kelly Clarkson tarafından sunulacak.

”En çok satan ‘American Idol’  birincisi” lakabını başarıyla taşıyan Kelly Clarkson, geçtiğimiz yılın eylül ayında yayımlanmaya başlayan ”The Kelly Clarkson Show”a ev sahipliği yapmasının ardından ”America’s Got Talent”ta yer alarak TV dünyasında iyice yer edindi.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top