Now Reading
SuperM, müziğe geri döndü

SuperM, müziğe geri döndü

mm
SuperM

En çok adını duyduğumuz K-pop gruplarından biri olan SuperM, müziğe mükemmel bir geri dönüş yaptı. SuperM; Billboard ile yaptığı yeni röportajda, yakın zamanda çıkaracakları “Super One” albümünün haberini verdiler. Albümlerinin çıkış teklisi olan ve içinde mükemmel bir dinamik bulunduran “100” şarkıları hakkında konuştular.

Röportajda SuperM, 7 kişilik grup üyesiyle kamera karşısındaydı ve üyeler oldukça tatlı gözüküyorlardı. Kendileri, sevenleriyle buluşmak için bekleyemediklerini ve yeni müzikleri için çok heyecanlı olduklarını söyledi. Grup, yeni şarkıları hakkında hislerini dile getirdi. “Şarkının kendisi oldukça güçlü ve dinamik ama aynı zamanda pozitif bir mesaj içeriyor. Biz de fanlarımıza, %100 enerjimizle, onlara %100’ümüzü vereceğimizi söylemek istiyoruz.” diye açıkladı Mark. “Umarım, enerjimizi alırsınız ve o enerjiyle bütün negatif şeylerin üstesinden gelebileceğimizi bilirsiniz.”

 

Ten’e göre, albüm de aynı şekilde çok özel bir anlam içeriyormuş. “Biz birlikteyiz ve gücümüzle, şu an yaşadığımız bütün zorlukların ve engellerin üstesinden gelebiliriz.” diye açıkladı kendisi. “Albümün içinde çok farklı çeşitler var.”

Super One”  albümünde, kimlerle iş birliği olduğunu şu anlık bilmiyoruz fakat Kai, The Weekend veya Post Malone ile iş birliği yapmaktan gurur duyacağını itiraf etti.  “Onlarla çalışmanın ne kadar havalı olacağını düşündüm.”

SuperM’in hayran kitlesi, grubun 2021 Grammy’de,  “En İyi Yeni Sanatçı” ödülüne layık gösterilme ihtimalinin o kadar uzak olmadığından konuşurken, grubun bu sözlere yanıtı şu oldu:”Grammy için bahsedildiğimiz gerçeği bile oldukça gurur verici bizim için.” Taemin belirtti. “Bunu düşündükten sonra, bir parçam adaylığı kapıp aynı zamanda çok sıkı çalışmak istiyor. “

SuperM - Dinleriz

SuperM’in albümü “Super One” , 25 Eylül’de bütün müzik platformlarında yayımlanacak.

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top