Now Reading
Taylor Swift 2020 konser turunu iptal etti

Taylor Swift 2020 konser turunu iptal etti

mm
taylor swift

Taylor Swift Koronavirüs nedeniyle tüm 2020 tur tarihlerini iptal etmek zorunda kaldı.

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, ‘Lover Fest’ turu için iki farklı yerde sahne alacaktı ancak pandemi nedeniyle, 2020 konser tarihinin tamamını iptal etmek zorunda kaldı.

Ünlü şarkıcı hayranlarına üzücü haberi Twitter hesabı üzerinden şu sözlerle duyurdu;

“Bu yıl konserde sizi göremeyeceğim için üzgünüm ama bunun doğru karar olduğunu biliyorum. Lütfen sağlıklı ve güvenli kalın. Olabildiğince sizi sahnede göreceğim fakat şu anda önemli olan bu karantinaya hepimiz için bağlı kalmak.”

Postun devamında ise kısaca şu sözlere yer verdi;

“Covid-19 ile mücadele, küresel toplumumuz için eşi görülmemiş bir meydan okumadır. Dünyadaki birçok etkinlik zaten iptal edildi. Hayranları güvende tutmak ve Covid-19’un yayılmasını önlemek için sağlık görevlilerinin yönlendirmesiyle, ne yazık ki bu yıl tüm Taylor Swift canlı performanslarını iptal etme kararı alındı. Anlayışınız için çok teşekkür ederim. Gelecekte hepinizi mutlu ve sağlıklı görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Swift duyuruda, Brezilya ve ABD tur tarihlerinin 2021 için yeniden planlanacağını ve bu yılki gösterilerin biletlerinin yeni tarihlere otomatik olarak aktarılacağını söyledi. Ayrıca müşterilerin gerekirse geri ödeme talep edebileceğini de belirtti.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
2
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top