Now Reading
Taylor Swift’in yeni albümü “Folklore”

Taylor Swift’in yeni albümü “Folklore”

mm
taylor swift folklore - Dinleriz

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, sekizinci stüdyo albümü olan “Folklore“ü cuma günü yayımladı. Taylor, sadece yayımlanmadan bir gün önce haber vererek hayranlarını şaşırttı. Üstelik yedinci stüdyo albümü “Lover” yayımlanalı daha bir yıl bile olmamıştı.

Taylor, sosyal medya üzerinden “Bu yaz planladığım çoğu şey gerçekleşmedi ama planladığım ve gerçekleşen bir şey var. Bu şey benim sekizinci stüdyo albümüm ‘Folklore’. Sürpriz!” sözleriyle yeni albümünü duyurdu.

Yeni albümündeki bütün şarkıları küçük harflerle biçimlendirdi. Albümü hakkında “Bütün şarkılara heyecanlarımı, hayallerimi, korkularımı ve derin düşüncelerimi koydum.” dedi.

İnsanların birçoğu Folklore’ün, Taylor’ın en iyi albümü olacağını hatta “Red“i bile geçeceğini düşünüyor.

Folklore hakkında

Taylor’ın sekizinci albümünün yapımcılığını Aaron Dessner üstlendi. Ayrıca Aaron, 16 şarkıdan 11’inin yazımına katkıda bulundu. Yapımcının albüm üzerindeki etkisi çok net gözüküyor. Şarkıların hepsi piyano, keman ve gitar üzerine kurulu. Bildiğimiz Taylor Swift albümlerinden ayıran şeylerden biri de bu.

“İzolasyon döneminde hayal gücüm kontrolden çıktı ve bu albüm de sonucu. Bu hikayeleri hak ettikleri gibi sevgiyle, merakla ve heyecanla en iyi şekilde anlattım. Onların kalıcılığını sağlamak size bağlı.”

Ayrıca albümdeki şarkılardan biri olan “cardigan“ın müzik videosu 2 gün önce yayımlandı.

 

Spotify üzerinden albüme buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla müzik haberleri için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top