Now Reading
Tech N9ne, COVID-19 tedbirlerini dikkate almadan konser veriyor

Tech N9ne, COVID-19 tedbirlerini dikkate almadan konser veriyor

mm
tech n9ne

Tech N9ne, sosyal mesafeyi dikkate almadan konser verdi. Konserden alınan görüntülerde de maske veya sosyal mesafe gibi neredeyse hiçbir önlem görülmedi.

2Pac, Eminem ve Kendrick Lamar gibi isimlerle iş birliği yapan rapçi, 8 Ağustos Cumartesi gecesi ABD’nin Missouri eyaletindeki Lake Ozark şehrinde, Regalia Hotel & Conference Center’da bir konser verdi. TMZ’ye göre, Tech’in kendi eyaletinde verdiği konsere 1000’den fazla kişi katıldı ve konserden alınan görüntüler sosyal mesafe açısından oldukça güvensiz sayıldı. Böylece Tech N9ne, tüm tepkileri üzerine çekti.

Geçtiğimiz ay, The Chainsmokers tarafından yardım amaçlı düzenlenen arabalı konsere katılanlar, sosyal medyada pandemi şartlarına uygun ve güvenli olmayan görüntülerin ortaya çıkmasının ardından eleştirilerle karşılaşmıştı. “Güvenli ve Sesli Konser” olarak adlandırılan konser, gece performanslarının katılımcılar tarafından araçların içerisinden veya belirledikleri sosyal mesafe sınırları içinde güvenli bir şekilde izlenebilmesi için tasarlanmıştı. Buna rağmen sosyal medyada dolaşan görüntüler, pek çoğu maske takmamış ve birbirlerine yakın duran konser seyircilerini gösterdi. Okuduğunuz üzere, Tech N9ne’da maalesef aynı hataya düştü.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top