Now Reading
The Old Guard müzikleri

The Old Guard müzikleri

The Old Guard

Yepyeni bir içerik türü ile karşınızdayız: Netflix’te 10 Temmuz’da yayımlanan The Old Guard filminde geçen tüm müzikleri sizler için derledik.

Dinleriz‘in de içinde bulunduğu Yugodi internet siteler zincirindeki dizi film ve anime platformu Seyrederiz projesi ile ortak çalışmalarımız sonucunda artık tüm dizi, film ve animelerde geçen müzikleri sizler için derlemeye çalışacağız. Bu yeni içerik türümüzün ilk örneğinde ise Netflix’in 10 Temmuz’da yayımladığı aksiyon fantastik filmi The Old Guard’da geçen tüm müzikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Gina Prince-Bythewood tarafından yönetilen The Old Guard filmi, Greg Rucka tarafından yazılan aksiyon-fantastik bir film. Film ile ilgili daha fazla detay için The Old Guard inceleme yazısına göz atabilirsiniz.

The Old Guard filminde geçen tüm müzikler

Silence – Marshmello, Khalid

Put You On – Kierra Luv

Baby Outlaw – Elle King

Cruel World – Active Child

Born Alone Die Alone – Madden Duke

Keep This Between Us – Krtas Nssa

Say Your Prayers – Blithe

Nobody Know – CHAII

The World We Made – Ruelle

Borders – M.I.A.

Godspeed – Frank Ocean

Filmde geçen tüm müzikler bunlar değil. Fakat biz, bu müzikleri sizler için oluşturduğumuz çalma listesine eklemedik. Nedeni ise, gerçekten filmde geçen çoğu müzik oldukça hoşumuza gitti. Bi’ hayli heyecanlı müzikler içeren bu çalma listesinde, film için özel olarak hazırlanmış sözsüz müzikleri bu listeye dahil etmedik. Zaten bununla ilgili özel olarak oluşturulmuş bir albüm mevcut. Sizler için Netflix’in yeni filminde geçen müzikleri bir arada topladığımız çalma listesinde olmayan diğer sözsüz müziklere ise aşağıdaki albümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizler için özel olarak Netflix’in yeni filmi Old Guard için yukarıdaki tüm şarkıların bulunduğu bir de çalma listesi hazırladık. O çalma listesine de The Old Guard çalma listesi yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
4
Hay böyle işin...
0
Muazzam
2
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top