Now Reading
The Weeknd, TikTok üzerinden sevenlerine konser verecek

The Weeknd, TikTok üzerinden sevenlerine konser verecek

mm
the-weeknd

Gerçek adı Abel Tesfaye olan şarkıcı ve söz yazarı The Weeknd, son zamanlarda dinleyicileriyle etkileşime geçmenin yollarını arıyordu. Yakın zamanda bunun çözümünü buldu. Şu sıralar çok ünlü olan TikTok platformu üzerinden, “The Weeknd Experience” yani “The Weeknd Deneyimi”  adı altında fanlarıyla iletişime geçmeyi planlıyor ve sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde onları, gerçekten bir konserdeymiş gibi hissettirmeyi umut ediyormuş.

Peki bu nasıl olacak ve böyle bir şey mümkün mü?  The Weeknd, sevenlerinin karşısına sanal gerçeklik gözlüğüyle görülebilecek şekilde dijital ve 3D boyutunda çıkacak. Onlara “After Hours albümünden şarkılar söyleyecek ve canlı yayın sayesinde sorulan soruları yanıtlayacakmış. TikTok, The Weeknd’in fanlarına, bu deneyimi en gerçekçi şekilde sunabilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına söz vermiş.

“İlk deneyim.
Tadını çıkarın ve aynı zamanda Tiktok’ta,  ‘Eşit Adalet Girişimi’  kurumunu ırksal eşitliği sağlamak amacıyla destekleyin.”

Bunun yanında TikTok üzerinden yapılacak bu konser niteliği taşıyan canlı yayın, “Eşit Adalet Girişimi” kurumunun ırksal eşitliği sağlamak için yaptığı çalışmalara, destek amaçlı bağış toplayacak. İzleyiciler uygulama üzerinden, istediği miktarda bağış yapabilecek.

Aynı zamanda izleyiciler, 6-10 Ağustos arası TikTok üzerinden satışı yapılacak özel kıyafetleri satın alabilecekler. Satışı yapılan kıyafetlerin geliri de bağışlanacak.

Canlı yayın, 7 Ağustos Cuma günü TikTok’ta mevcut olacak.

The Weeknd

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top