Now Reading
Trinkets dizisinden 5 şarkı

Trinkets dizisinden 5 şarkı

Trinkets müzikleri

Netflix’in sevilen dizisi Trinkets‘ın 2. sezonu, geçtiğimiz ağustos ayının sonlarına doğru yayımlanmıştı. Aynı adlı romandan uyarlanan dizide, kişilikleri farklı olsa da aynı hırsızlık alışkanlığına sahip olan 3 gencin yaşadıkları anlatılıyor. Sürükleyici hikâyesi ve başarılı oyuncu kadrosu haricinde dizinin en iyi yönü müzikleri olabilir. Bu yazımızda, Trinkets dizisinden 5 şarkıyı sizler için derledik.

1- King Of Shadow

Trinkets dizisinin oyuncu kadrosunda yer almanın yanı sıra başarılı müzisyen Kat Cunning’in; dizi için kaydettiği “King of Shadow”, bizi en çok etkileyen parçalardan biriydi.

2- Passenger Seat

Baş karakter olan Elodie’nin yarışmaya sunduğu orijinal şarkı ise Kat Cunning eşliğinde farklı bir hâl alıyor. Brianna Hildebrand’ın sesinin güzel olduğunu bu şarkıyla öğrendik.

3- Fast Slow Disco

St.Vincent’ın unutulmayan parçalarından “Fast Slow Disco” da Trinkets dizisi müziklerinin arasında yer alıyor. Gerçekten doğru seçim.

4- Birds

İlk sezon finalinin harika şarkısı “Birds” ise yine Kat Cunning tarafından seslendiriliyor.

5- We Belong

Orijinal olarak Pat Benatar’a ait olan ve herkes tarafından en az bir defa dinlenmiş olan “We Belong” isimli parça, dizide karşımıza Brianna Hildebrand versiyonu ile çıkıyor. Bir sezon finaline bir şarkı ancak bu kadar yakışabilirdi.

Daha fazla müzik içeriği için takipte kalın.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top