Now Reading
Ünlü şarkıcı Edis Görgülü’den dizi sürprizi

Ünlü şarkıcı Edis Görgülü’den dizi sürprizi

edis görgülü

Can Evrenol’un yönetmenliğini üstlendiği Türk-Amerikan ortak yapımı dizide Edis Görgülü başrol olacak. Türkiye’nin ilk bilim kurgu ve ajan dizisi “Alya”da başrol koltuğunu Edis, Jandae Perçem ile paylaşacak. Dizinin çekimlerinin, ilerleyen günlerde başlaması planlanıyor. Başrollerin yanı sıra kadroda; Gonca Vuslateri, Cem Kurtoğlu, Hande Ataizi, Alper Atak ve birçok yabancı oyuncu yer alıyor. Yeni dizinin, internet dizisi olarak yayınlanması planlanıyor.

Peki bu hepimizin şarkıcı olarak tanımış olduğu Edis Görgülü’nün kadrosunda bulunduğu ilk yapım mı olacak? Aslına bakarsanız hayır. Ünlü şarkıcı 2011 yılında, “Dinle Sevgili” adındaki yapımda da oynamıştır.

edis görgülü

Edis Görgülü kimdir?

28 Kasım 1990 tarihinde Londra’da doğmuş ve İzmir’de büyümüştür. İlk amacı albüm hazırlamak olan Edis, bu konuda başarılı olamayınca kariyerine 2011 yılında oyunculukla başlamıştır. Bu yıllarda müzisyenlik için teklif almıştır. Müzik kariyerinde 2014 yılında çıkarttığı single’ı “Benim Ol” ile eleştirel de olsa bir başarı yakalamış ve single hit olmuştur. İlk stüdyo albümü “An” 2018’de çıkmıştır. Edis, şu ana kadar içlerinden ikisi Altın Kelebek olmak üzere birçok ödül kazandı.

Sevilen şarkıcının son şarkısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top