Now Reading
Video Müzik Ödülleri’nde performans sergileyecek sanatçılar: Lady Gaga ve daha fazlası

Video Müzik Ödülleri’nde performans sergileyecek sanatçılar: Lady Gaga ve daha fazlası

mm
Lady Gaga

Eğer değilseniz hazır olun çünkü pop kraliçelerinden biri ve bir çok kişinin ilham kaynağı Lady Gaga, bu senenin mayıs ayında çıkardığı Chromatica albümüne , Video Müzik Ödülleri’nde hayat veriyor olacak.

Gaga, 13 Ağustos’ta Twitter ve Instagram hesaplarında paylaştığı dikkat çekici videolar ile bu haberi tüm hayranlarına duyurdu. Videoda, Gaga bornozun içinde, yaz terliklerini giyiyor. Sanki dünya değil de başka bir yerden gelmişe benziyor. Oldukça büyük ve bir o kadar da harika bir maske takıyor. Aynı zamanda, elindeki bardaktan da yudumlar alıyor.

“Evde, #Chromatica’nın hayalini kuruyordum ve ilk defa onu canlı sergilemek için bir şans elde ettim 🛸 3o Ağustos’ta, Video Müzik Ödülleri’ni kaçırmayın! ⚔️💓”

Gaga’nın, işbirliği yapmayı en çok sevdiği şarkıcı Ariana Grande ise Gaga ile aynı sayıda, yani 9, adaylık aldı. Bunun içerisinde, bu sene çıkardıkları “Rain On Me” şarkısının 7 adaylığı bulunuyor.

Ödül töreninde, BTS de yepyeni şarkısı “Dynamite”‘ı seslendirecek ve bununla beraber The Weeknd, Doja Cat, J Balvin, Roddy Ricch, Maluma, ve CNCO ise ödül töreninde tüm enerjileriyle performans sergilemeye hazırlanıyor. Bu senenin sunucusu ise Keke Palmer olacak.

Bu performans, Gaga’nın 2013 yılından beri sergilediği ilk Video Müzik Ödülleri performansı olacak.
2013 yılındaki o geceyi hatırlatmak gerekirse, Gaga, “Applause” şarkısını elektro pop şeklinde söylemişti. Şarkıyı söylerken bir çok kez kıyafet değiştiren Gaga, en son sahneyi bikiniyle terk etmişti. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, bu sene, Gaga’nın, Video Müzik Ödülleri’nde o çok konuşulan etten yapılmış kıyafetini giymesinin 10. yılı. Ah, ne güzel zamanlardı!

1441283156 gettyimages 139184262 master scaled - Dinleriz

Gaga’dan sonra ise, adaylıkları en fazla olan kişiler The Weeknd ve Billie Eilish. İkisinin de 6 adaylığı var. Eğer bütün adaylıkları görmek istiyorsanız, şu yazımıza göz atabilirsiniz.

Video Müzik Ödülleri, Türkiye saatine göre 3o Ağustos’u 31 Ağustos’a bağlayan gece saat 3.00’da canlı yayında olacak.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top