Now Reading
Wrabel ve Ke$ha tekrardan bir araya geldi!

Wrabel ve Ke$ha tekrardan bir araya geldi!

Kesha - Dinleriz

Şarkıcı-söz yazarı Wrabel, sık sık birlikte çalıştığı Ke$ha ile yeni bir şarkı olan “Since I Was Young” için tekrardan bir araya geldi. Bağımsız single’da Wrabel, 16 yaşında ilk sigarasından başlayarak bir erkeği veya bir kızı etkilemeye çalışmasından bugüne nasıl biri haline geldiğini anlatıyor. Ke$ha ise şarkının nakaratını Wrabel ile birlikte söylüyor. İki arkadaş, Ke$ha’nın 2017 albümü olan Rainbow ve en son albümü High Road‘da yer alan birden fazla parça üzerinde birlikte çalıştı ve buna Brian Wilson ve Sturgill Simpson’la birlikte yazılan “Resentment” şarkısı da dahil.

Wrabel’in Eylül 2019’da uzatılmış oyunu One Of That Happy People‘ı yayımladı. High Road’a ek olarak Kesha, bu yılın başında “Chasing Rainbows” şarkısı için Big Freedia ile birlikte çalışmıştı. Ayrıca müzisyen, Hal Willner tarafından yeni derleme olan Angelheaded Hipster’ın “Children of the Revolution” nın kapağına katkıda bulundu. COVID-19 salgını sırasında birçok konserde olduğu gibi, Kesha’nın High Road için planlanan turu, öngörülebilir gelecek için iptal edildi.

Gerçekten tekrar yola çıkmak ve High Road’dan sonra sizin için şarkı çalmak için sabırsızlanıyorum. Yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Lütfen 2021’deki yeni tur tarihleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin. Gelecek yıl sizinle birlikte çokça boogie yapacağım. İyi güçlü kalın, hepinize sağlık diliyorum! XOXO. Her fırtınanın sonunda bir gökkuşağı vardır.

diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Aşağıda Wrabel ve Ke$ha’nın iş birliği olan ”Since I was Young” isimli parça yer almaktadır…

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top