Now Reading
Zara Larsson evden çalışmaya devam ediyor

Zara Larsson evden çalışmaya devam ediyor

mm
zara larsson 1 - Dinleriz

Dünyadaki diğer insanlar gibi Zara Larsson’da pandemi süreci başladığından beri tüm gücüyle evden çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Billboard için çektiği videoda, hayranlarına evinde kurduğu stüdyoyu gösteren Zara, nasıl bir ortamda çalıştığını anlattı ve yeni şarkısı “Love Me Land” hakkında konuştu.

111 - Dinleriz

Larsson, Los Angeles’ta pandemi yüzünden her yer kapatıldığında, İsveç’e yani doğduğu yere dönmüştü. Bütün çalışmalarını İsveç’e taşımak zorunda kalan şarkıcı odasının ve stüdyosunun oldukça dağınık olduğunu itiraf etti. Daha önce hiç doğduğu yerde çalışmamış olan şarkıcı, İsveç’te yeni fikirler üretmenin ona iyi geldiğini söyledi. Aynı zamanda yapımcı olma yolunda ilerlediğini de belirtti.

79984 - Dinleriz

Yeni şarkısı yayımlandı

Zara Larrson; şarkıcı-şarkı yazarı 10 Temmuz’da “Love Me Land” şarkısını yayımladıktan sonra Zara şarkı hakkında “Albüm için yayımladığım son şarkıydı” dedi.

Larsson, 2008 yılında henüz 10 yaşındayken İsveç’in yatenek programlarıyla ün kazanmıştı. Şimdiyse sosyal medya ve güncel magazin üzerinde ismi en çok duyulan kişilerden biri haline geldi.

Yeni şarkısını Justin Tranter ve Julia Micheal ile yazan Zara Larsson, şarkının klibi için de çok uğraştığını dile getirdi.

Larsson yeni şarkısının klibi için şöyle dedi,

“Kalbinde ya da zihninde bir yerlerde yeniden sevebileceğin, yeniden kendin olabileceğin, yeniden özgür olabileceğin ve yeniden kendini ifade edebileceğin bir yer.”

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
1
Muazzam
2
Süper!
1
Üzdü
1
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top