Now Reading
Zayn Malik’in yeni şarkısı: Better

Zayn Malik’in yeni şarkısı: Better

zayn malik

Zayn Malik‘in Instagram profil fotoğrafını ve Spotify arka planını değiştirmesi, hayranların yeni bir albüm ya da tekli geleceğini düşünmesine neden olmuştu. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir Instagram gönderisinin açıklamasına “Yakında size göstereceğim bazı şeyler var.” yazması da bu düşünceyi pekiştirdi.

Zayn, “Better” adlı şarkısını Instagram hesabı üzerinden duyurdu. Aynı zamanda teklinin, bir video klibe sahip olduğunu da Instagram’da paylaştığı video sayesinde biliyoruz. Cuma günü hayranlarla buluşması beklenen klip sayesinde “ZAYN MALİK” etiketi, Twitter’da dünya trendleri arasına girdi. Zayn’in yeni şarkısı “Better”, 2018 yılındaki “Icarus Falls” albümünden sonra piyasaya sürdüğü ilk proje olacak.

View this post on Instagram

#better

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

Aynı zamanda Zayn, bugün paylaştığı bir Instagram gönderisi ile tekrar Twitter’da dünya trendlerine girdi. Gigi Hadid ile olan kızlarının bu hafta sonu doğduğunu haber veren Instagram gönderisini, eski grup arkadaşı Louis Tomlinson beğendi. Bu da “Zouis” etiketinin Twitter’da dünya trendleri arasına girmesine sebep oldu.

Zayn Malik, Instagram’da yeni teklisinin resmi kapağını da paylaştı.

zayn malik better

Zayn Malik kimdir?

Zayn Malik, 2010 yılında katıldığı X Factor yarışması ile adını ilk kez duyurdu ancak yarışmada başarısız oldu. Daha sonra konuk jüri üyesi Nicole Scherzinger’in önerisi ile Zayn, kendisi gibi başarısız olan Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan ile bir araya getirilerek yarışmanın gruplar kategorisinde yarışmaya başladı. One Direction grubu, yarışmayı 3. olarak tamamlayıp 2011 yılında ilk teklisini piyasaya sürdü.

Ancak Zayn, 2015 yılında gruptan ayrılarak kariyerine solo bir şekilde devam etti.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top